O nas

Jesteśmy doświadczonymi pasjonatami nurkowania

Rogoznica to małe miasteczko położone nad dużą  zatoką, której charakterystyczną cechą jest wysepka Kapara, połączona ze stałym lądem sztuczną groblą (usypana w XIX wieku). W mieście znajduje się duża marina żeglarska „Frapa” oraz „Zmajevo Oko” (zapadnięta i zalana morzem jaskinia krasowa ). Okolice naszej bazy oprócz nurkowania są doskonałe do plażowanie, pływania na kajakach i przejażdżek rowerowych.

Do celów nurkowych baza dysponuje dwoma jednostkami pływającymi (ponton rib 6 osobowy i stateczek drewniany 12 osobowy), kompresorem o wydajności 300l/min i 60 butlami nurkowymi. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu.

Dostępni są wyspecjalizowani instruktorzy nurkowania, pracujący pod okiem Jacka Zachary (polskiego instruktora , który wyszkolił już 700 nurków, wykonał ponad 8000 nurkowań).

Niedaleko od Rogoznicy na terenie Chorwacji znajdują się ciekawe historycznie i warte zobaczenia miasteczka ( Split 50km, Šibenik 30km, Trogir 25km, Primošten 10km) i parki narodowe ( Wodospady rzeki Krka 35km ).